Zakończenie roku w przedszkolu 2014/2015

18 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku i pożegnanie 5 – 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystość przybyli rodzice i zaproszeni goście. Dzieci przedstawiły program artystyczny pt. „ Kopciuszek ” i montaż słowno –muzyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Widzów zachwyciły umiejętności aktorskie małych artystów. Wszyscy zaproszeni goście bawili się wspaniale. Program dostarczył wiele wzruszeń, radości i uśmiechu. Po przedstawieniu, tegoroczni Absolwenci Przedszkola otrzymali pamiątkowe piórniki, książki i dyplomy oraz – TABLO ABSOLWENTA – które będą pamiątką wspólnie spędzonych lat w naszym Przedszkolu.

Rodzice przygotowali słodką niespodziankę dla dzieci - przepyszny „tort z imionami dzieci”. Spotkanie osłodziły również słodkości dostarczone przez rodziców. Wszystkim Absolwentom , którzy od 1 września zasiądą w szkolnych ławach życzymy wielu sukcesów i radości.
Relacja 2015-07-08, 20:59 | autor: Barbara Makowska