Komunikaty

Z radością informujemy, że od dnia 19 kwietnia przedszkole wraca do stacjonarnych zajęć.

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkola z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (Rozporządzeniem MEiN z dnia 15 kwietnia 2021r.)

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci oraz pracowników placówki informuję, że do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe bez objawów chorobowych (katar, kaszel...). Jednocześnie proszę Państwa o zgłaszanie do nauczycieli grup o wszelkich niepokojących objawach u dziecka wskazujących na COVID- 19 oraz informowanie o stanie zdrowia dziecka dyrektora przedszkola.

Dbając o bezpieczeństwo swoje i innych bardzo proszę Państwa o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, maseczka, bezpieczna odległość).

Dziękuję wszystkim Rodzicom za pomoc i wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Barbara Makowska - Dyrektor Przedszkola nr 11 w Elblągu

Komunikat 2021-04-16, 12:03 | autor: Barbara Makowska